Matura Plus+ działa na poznańskim rynku już od 1996!

Matura plus, kursy, poznan, korepetycje

Od ponad 20 lat pomagamy licealistom w doskonałym zdaniu matury i dostaniu się na wymarzone kierunki. Mieścimy się w doskonałej lokalizacji blisko Dworca Głównego i w pobliżu przystanków Ułańska, Wyspiańskiego, Szczanieckiej i Park Wilsona.

Z okien naszej pracowni rozpościera się piękny widok na Park Kasprowicza oraz poznańską Arenę. Niedaleko stąd jest także Park Wilsona z Palmiarnią.

Od początku działalności wszyscy nasi absolwenci zdali maturę!  Wiemy o tym, gdyż utrzymujemy kontakt z naszymi wychowankami. Monitorujemy ich wyniki na maturze i porównujemy je z otrzymanymi podczas naszych egzaminów wewnętrznych.

Wykładowcy to ludzie profesjonalni i kompetentni, egzaminatorzy i weryfikatorzy OKE z ogromnym doświadczeniem dydaktycznym, specjalnie dodatkowo przeszkoleni w naszym ośrodku.

W lipcu 2010 nasza placówka została poddana szczegółowej ocenie przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Zostały przetestowane nasze sale i ich wyposażenie, programy dydaktyczne, kadra oraz system ewaluacji. Na tej podstawie otrzymaliśmy akredytację Kuratorium Oświaty.

W roku 2015 ocena została przez Kuratorium powtórzona, a akredytacja utrzymana.

 

Zobacz co piszą o Nas nasi absolwenci!