Opinie o naszych kursach

Sprawdź co uczniowie mówią o naszych kursach.

Matura plus, testimonials, opinie, uczniowie, kursanci, absolwenciMaria Rybakowska LO VIII :
Matura Plus to miejsce przyjazne, sprzyjające nauce. Nauczyciel, pan Kubiak, jest inteligentny, zawsze przygotowany do zajęć i zainteresowany uczniami. Panuje tu atmosfera motywująca do nauki, kurs spełnił moje oczekiwania. Dzięki moim wynikom maturalnym dostałam się na Architekturę na Politechnice Poznańskiej.

Joanna Kapska LO w Wolsztynie :
Matura Plus to miejsce przyjazne dla każdego maturzysty. Dzięki systematycznej powtórce materiału wybranych przedmiotów, pomocom naukowym i dobrym radom nauczycieli można osiągnąć sukces na egzaminie dojrzałości i spełnić swoje marzenia.

Marcel Kawczyński z LO XIV :
Matura Plus to przyjazne miejsce, ze świetnym nauczycielem, chodziłem na kurs WOSu. Materiały bardzo pomagały w opanowaniu wiedzy, organizację kursu oceniam na 5.

Dalia Bilińska LO im. Mikołaja Kopernika w Puszczykowie :
Matura Plus to miejsce miłych spotkań, gdzie w sposób ciekawy i skuteczny podawana jest wiedza. Gdy zapisałam się na kurs byłam „zielona” jeśli chodzi o język angielski, ale w trakcie kursu poznałam wymagania maturalne, powtórzyłam materiał i spróbowałam swych sił w maturach próbnych, które choć stresujące były pomocne. Dzięki pomocy, którą otrzymałam i zaangażowaniu nauczycieli dobrze zdałam maturę!

Karolina Nowak LO V :
Matura Plus to miejsce, gdzie nauczyłam się z geografii więcej, niż przez 3 lata w liceum.

Joanna Stępniewska LO Marii Magdaleny : 
Gdybym miała jeszcze raz wybierać, na pewno skorzystałabym znowu z oferty Matura Plus!

Matura plus, testimonials, opinie, uczniowie, kursanci, absolwenciDawid Osmolak LO XII  :
Organizację kursu przygotowującego do matury ustnej z j. angielskiego oceniam na 6. Bardzo sympatyczny nauczyciel, nauczył nas na kursie więcej, niż przez 3 lata nauczyciel w liceum. Matura Plus to miejsce, dzięki któremu zdanie matury jest bardziej możliwe.

Matura plus, testimonials, opinie, uczniowie, kursanci, absolwenciMarta Wydmuch VI LO :
Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego wyniku z rozszerzonego  polskiego. Serdeczne podziękowania dla Pani Profesor Cierechowicz. Zajęcia z Panią Profesor były rewelacyjne, świetnie przygotowane i odbywające się w świetnej atmosferze. Polecam Maturę Plus młodszym znajomym.

Jeszcze więcej aktualnych opinii znajdziesz na naszym profilu na Facebook`u

Monika Telicka :
Kurs biologii spełnił moje oczekiwania. Warunki do nauki były bardzo dobre, panowała miła atmosfera. Miła, uśmiechnięta nauczycielka (pani Katarzyna Rymer), bardzo dobrze przygotowana, pomocna, sympatyczna o ogromnej wiedzy, którą potrafi przekazać i zwróci uwagę ucznia na najważniejsze rzeczy.

Klara Giżewska LO IV 
Nauczyciel języka angielskiego, pan Krzysztof Geddert, jest sympatyczny i cierpliwy, przygotowany do zajęć i zainteresowany uczniami. Matura Plus to miejsce pozytywne, bezkonfliktowe i sprzyjające pracy. Po kursie dostałam się na pedagogikę na UAM.

Zuzanna Olejnicka LO V :
Warunki do nauki na kursie j. polskiego były bardzo dobre. Pani Radziszewska to osoba konkretna i sympatyczna, przygotowana do zajęć i zainteresowana uczniami. Matura Plus to miejsce przyjazne i miłe. Po zdaniu matury dostałam się na Wychowanie Fizyczne na AWF.

Matura plus, testimonials, opinie, uczniowie, kursanci, absolwenciAda Wojtkowiak III LO :
Bardzo dziękuję za pomoc, pełen profesjonalizm, przyjazną atmosferę i to, że pomimo ogromnego zmęczenia chodziłam na zajęcia  z przyjemnością 🙂 Profesor Kaczanowski i profesor Cierechowicz to mistrzowie, takich nauczycieli nie spotyka się zbyt często. Dzięki Waszym kursom dostałam się na moje wymarzone prawo.

Honorata Gossa :
Jestem bardzo zadowolona z kursu chemii. Partnerskie podejście do ucznia, jasność w przekazywaniu informacji, a także nieustający uśmiech i serdeczność prowadzącej sprzyjały szybkiemu przyswajaniu wiedzy i zachęcały do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, które uważam za bardzo owocne i warte poświecenia czasu w weekendowe popołudnie w kontekście osiągnięcia wymarzonego wyniku z egzaminu maturalnego.

Matura plus, testimonials, opinie, uczniowie, kursanci, absolwenciAda Ejsmont I LO :
Chodziłam do Matura Plus na dwa kursy: z matematyki rozszerzonej i z geografii. Kurs matematyki był świetny, skuteczny i miał dobrze ułożony program. Jestem też zadowolona z uczestnictwa w kursie geografii. Był super! Nauczyciel był zawsze przygotowany do zajęć, pomocny i życzliwy.